Sosyal Medya :

İzmir Tesisatçı

İzmir Tesisatçı ne iş yapar ?

İzmir Tesisatçı logar tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti, lavabo gideri açma, kameralı su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma vb. türlü işlerle uğraşmaktadır. 
Evinizin mutfak bölümünde sorun olabilir veya evinizin herhangi bir bölümünde giderleriniz tıkanmış olabilir ya da evinizde su kaçağı olabilir bu gibi durumlarda bir tesisatçı çağırmanız en iyi seçenek olacaktır. 
İzmir Tesisatçı size en uygun ücrete kaliteli bir hizmet sunan bir sektör olmakla birlikte siz müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önce tutar.

 

İzmir Tesisatçı Ücretleri 

İzmir Tesisatçı ücretleri genellikle 100 ile 200 TL arasındadır, ama bu tabiikide evinizdeki tesisat sorununa göre değişebilir. Örneğin su kaçağı tespiti için bir tesisatçıya 150 TL ödemeniz gerekebilirken öte yandan tuvalet,banyo,mutfak gideri gibi
tesisati işlemler için genellikle 100 TL ödemeniz gerekebilir.İzmir tesisatçı fiyatları tabii çağırdığınız tesisatçı firmasına göre de değişiklik göstermektedir.

 

İzmir Tesisatçı türleri nelerdir?

İzmir Tesisatçı türleri genellikle sıhhi tesisat,su tesisatı ve tesisatçı olarak 3 e ayrılmaktadır. Hepsi genellikle aynı sorunlara odaklanırken su tesisatçısı fazladan su kaçağı tespiti,su sızıntısı,kameralı su kaçağı vb.tesisati sorunlara 
bakmaktadır. Sıhhi tesisat ustalarının görevi ise arıtım,pis su gideri açma vb. tesisati sorunlardır. İzmir Tesisatçı normal tesisatçılar ise bazıları bu tip sorunlarla da uğraşırken genellikle mutfak gideri açma,logar tıkanıklığı açma vb.
sorunlarla ilgilenmektedir.