Sosyal Medya :
Öz Bodrum Nakliyat

COVID-19 Güncellemesi

İşletmeden ve kullanıcılarımızdan gelen bilgilere dayalı Sağlık ve Güvenlik Önlemleri

  • Maske gerekli
  • El dezenfektanı sağlandı
  • Personel maske takıyor
  • Sosyal mesafe uygulanıyor
  • Ateş kontrolleri

Açıklama

Gerek ev taşıma, gerekse ofis ve iş yeri taşıma işlemleri birçoğumuzun gözünü korkutmaktadır. Ancak günümüzde bu tür hizmetleri dışarıdan sağlayabileceğimiz taşımacılık firmaları ile kolay hale getirebiliriz. Fakat tercihinizi yaparken bu firmalardan profesyonel olanlarını seçmelisiniz. Çünkü alacağımız hizmetin sorunsuz ve kaliteli olması gerekmektedir.

İşte bahsi geçen bu kaliteli hizmeti Bodrum’da alabileceğiniz tek firma olan Bodrum Nakliyat engin deneyimli, güler yüzlü ve çalışkan personellerimiz ile sizlere sağlamaktayız. Taşımacılık sektöründe işini özverili bir şekilde yapan firmamız tüm hizmetlerini sigorta kapsamına alarak sağlamaktadır. Eşyalarınızın ambalajlamasını ve paketlemesini özenle yapıyoruz.
Fakat yine de eşyalarınızı her ihtimale karşı sigortalamaktayız. Doğabilecek tüm zararlar sigorta tarafından karşılanmaktadır. Eşyalarınızın yeni adreslerine ulaşmasıyla birlikte kurulumları teknik personellerimiz tarafından tam ve eksiksiz olarak sağlanmaktadır. Bir eşyanın bir yerden başka bir yere taşınmasında içinizin rahat edebileceği en güvenli şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bodrum Şehir içi ve şehirler arası tüm nakliye ve taşımacılık hizmetlerinizi firmamız üzerinden güvenle alabilirsiniz.

Bodrum Evden Eve Taşımacılık ailesi olarak sizlere kaliteli ve profesyonel hizmeti uygun fiyatlar üzerinden vermeyi taahhüt ediyoruz. Her zaman ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimize ve referanslarımızı görebileceğiniz Öz Bodrum Nakliyat internet sitemize bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Konum / İletişim