Sosyal Medya :

COVID-19 Güncellemesi

İşletmeden ve kullanıcılarımızdan gelen bilgilere dayalı Sağlık ve Güvenlik Önlemleri

  • Maske gerekli
  • El dezenfektanı sağlandı
  • Personel maske takıyor
  • Sosyal mesafe uygulanıyor
  • Ateş kontrolleri

Açıklama

Yenişehir çilingir, uydukent, yenişehir, kurtköy, atlantis avm, sabiha gökçen havalimanı civarına 10 dakika içerisinde acil çilingir hizmeti sunmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren Özlem Anahtar, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kapıya veya kilit sistemine kesinlikle zarar vermeyen, müşteriye ekstra masraf çıkartmayan çilingircilik anlayışı ile çalışmaktadır.

Her türlü anahtar ve çilingir hizmeti için 0533 216 34 06 numaradan bize ulaşmanız yeterli.

Yenişehir oto çilingir Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mercedes, Peugeot, Seat, Toyota, Volkswagen, Volvo her marka ve model aracınız için yedek anahtar yapımı, anahtar kopyalama, İmmobilizer anahtar kodlama hizmetlerini profesyonel ekibi ile problemsiz olarak sunmaktadır.

Özlem Anahtar, yedeği bulunmayan otomobil anahtarınızın yedeğini immobilizer kodlama tekniklerini son teknoloji makineleri ile yaparak sizi büyük masraflardan kurtarır. Üstelik anahtarınızın hepsini kaybetseniz bile aracınızın oto anahtarını yaparak kesinlikle mağdur etmez.

Firmamız Anahtarcılar ve Çilingirler Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Kayıtlıdır. Tecrübeli ustalarımız ve kurtköy nöbetçi çilingir hizmeti ile Kurtköy’de en hızlı çilingir servisini sunmaktayız.

İmmobilizer anahtar kodlama işlemlerini Özlem Anahtar’a güvenle yaptırabilirsiniz.

Konum / İletişim